Політика

Євромайданівці заперечують проти затвердження Арсена Авакова на посаду міністра МВС

Євромайданівці не підтримують кандидатуру Арсена Авакова на посаду міністра внутрішніх справ.

Активісти Євромайданів з різних регіонів країни виступають проти того, щоб Арсена Авакова затвердили на посаді міністра внутрішніх справ України. Вони проголосували за внесення у своїй резолюції пункту, в якому євромайданівці заперечують проти затвердження Арсена Авакова на посаді силового міністра, передає УНН.

Читайте також:  Павло Клімкін прокоментував реакцію Кремля на відео президента Зеленського

 Це питання активісти обговорили на Всеукраїнській конференції Євромайданів.

На думку присутніх, Арсен Аваков не відповідає професійним вимогам посади, на яку його хочуть призначити. Тому він не може працювати "силовим" міністром. Погодився з цим і український політик і економіст Володимир Лановий, який також взяв участь у конференції активістів та громадських діячів.

Читайте також:  Моряки мають бути звільнення негайно і без всяких передумов чи обмінів, - Ірина Геращенко

 "Треба записати (в резолюції конференції – ред.), що Аваков не відповідає критеріям, які громадськість висуває до кандидатів у члени уряду і особливо нам потрібен правозахисник в міністерстві внутрішніх справ", – зазначив Володимир Лановий.

 Таким чином, активісти звертатимуться до політиків з проханням не затверджувати Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ.

Читайте також:  Американські конгресмени пропонують ввести нові санкції проти РФ через захоплення 24 українських моряків

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати