Політика

«Янукович не повинен був кинути Україну напризволяще», – Рибак

Колишній спікер Верховної Ради України Володимир Рибак прокоментував зміну влади в країні. Зокрема, екс -глава парламенту України поділився своєю думкою про дії Віктора Януковича. Свої коментарі Володимир Рибак висловив в інтерв’ю агентству Lenta.ru.

«Я не називаю його зрадником, однак не можна було допрацюватися на посаді президента до такого моменту, щоб кинути свою країну на свавілля», – заявив екс-спікер Верховної Ради.

Рибак підкреслив, що такі дії Януковича не схвалюються ніким.

Читайте також:  Ключ від миру і «фітіль» війни знаходяться у Москві, – Порошенко

На думку Рибака, Янукович на посту президента України просто «не зміг виконати до кінця свої функції». Втім, міркує екс-спікер парламенту, під час президентства Віктора Януковича були й деякі позитивні моменти. Але при Януковичі в Україні відбулося і багато негативного.

Крім того, Рибак торкнувся і «питання Євромайдану». Колишній спікер Верховної Ради вважає, що президент повинен зустрічатися з простими громадянами. Зокрема, пояснив екс-спікер, з народом треба працювати і чути вимоги людей.

Читайте також:  Меркель і Порошенко поспілкувалися по телефону

«Тут немає іншого варіанту. Якщо ти політична фігура, якщо ти пішов на таку роботу, то ти повинен чути своїх людей», – додав Рибак.

Володимир Рибак стверджує, що «він не схильний думати про те, що в усьому винен тільки президент». Він вважає, що в Україні є особи, які могли самостійно приймати рішення. У кожному разі, підкреслив Рибак, залагодження всіх конфліктів повинно проходити мирним шляхом, «без крові».

Читайте також:  Порошенко підкреслив необхідність посилення відповідальності за підкуп виборців

«Те, що трапилося в Україні, і те, що була кров – це погано», – підсумував Рибак.

Раніше повідомлялося, що Рибак спростував свою причетність до подій на Майдані.

«У мене функціональні обов’язки такі, що я не можу бути причетним», – пояснив він.

Коментувати