Політика

Валентина Матвієнко: “Ми визнаємо той факт, що АР Крим – частина України”

 Російська Федерація не ставить під сумнів той факт, що Автономна республіка Крим є складовою частиною України. Про це заявила голова Ради Федерації Валентина Матвієнко. За її словами, незважаючи на це, їй зрозумілий настрій жителів півострова. Про це сьогодні, 24 лютого, повідомляє ИТАР -ТАСС.

 «З боку Російської Федерації не робилися і не вживаються ніякі підбурювальні дії, тим більше на державному рівні. Ми глибоко переконані, що Автономна республіка Крим є складовою частиною України», – прокоментувала ситуацію Валентина Матвієнко.

Читайте також:  Рада ЄС продовжила санкції проти РФ за анексію Криму

 За словами Валентини Матвієнко, все, що відбувається останнім часом на півострові не обходить стороною росіян, які переживають за кримчан.

 «В даний момент у людей настрої, які пов’язані з тим, що з жителями Криму ніхто не рахувався під час рішень, які приймаються в Києві. Багато жителів півострова мають російське коріння. Також багато хто з місцевих жителів мають громадянство Російської Федерації. Також там розташований наш Чорноморський флот», – додала спікер Ради Федерацій.

Читайте також:  Український омбудсмен Денисова має намір відвідати Сенцова

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати