Політика

Опозиціонери закликають нардепів провести засідання ВР і гарантують безпеку провладним депутатам

 На 15:00 опозиція закликає депутатів прийти на засідання ВР і гарантує безпеку провладним депутатам – Турчинов.

 На 15:00 опозиція закликає народних депутатів прийти на засідання Верховної Ради і гарантує безпеку провладним депутатам. Як передає кореспондент УНІАН, про це зі сцени на Майдані заявив заступник голови фракції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Читайте також:  Вимоги Угорщини за законом про освіту є маніпуляцією, - МЗС України

 За його словами, опозиція підтримує ідею провести сьогодні засідання ВР « для того, щоб ліквідувати диктаторські повноваження президента».

 Він також закликав депутатів з провладних фракцій прийти на це засідання, пообіцявши їм безпеку з боку мітингувальників, які в даний час прорвалися по вулиці Грушевського майже до Будинку уряду.

Читайте також:  НАТО не прийме до свого складу Україну, якщо країна не буде проводити реформи, - Зеркаль

 Як повідомляв УНІАН, сьогодні прес-служба ВР повідомила, що за рішенням Погоджувальної ради сьогодні і завтра засідань ВР не буде. Крім того, близько 9 години була дана команда про евакуацію всіх працівників Кабміну та Верховної Ради України.

 Пізніше голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин закликав народних депутатів негайно зібратися на засідання в парламенті о 15:00, щоб прийняти рішення з приводу питань, які «поставив народ» і запобігти початку громадянської війни.

Читайте також:  Суд заочно заарештував Гужву

 Джерело: УНІАН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати