Політика

Опозиціонери закликають нардепів провести засідання ВР і гарантують безпеку провладним депутатам

 На 15:00 опозиція закликає депутатів прийти на засідання ВР і гарантує безпеку провладним депутатам – Турчинов.

 На 15:00 опозиція закликає народних депутатів прийти на засідання Верховної Ради і гарантує безпеку провладним депутатам. Як передає кореспондент УНІАН, про це зі сцени на Майдані заявив заступник голови фракції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Читайте також:  Відносини США і РФ будуть зіпсовані через ситуацію в Україні, - Волкер

 За його словами, опозиція підтримує ідею провести сьогодні засідання ВР « для того, щоб ліквідувати диктаторські повноваження президента».

 Він також закликав депутатів з провладних фракцій прийти на це засідання, пообіцявши їм безпеку з боку мітингувальників, які в даний час прорвалися по вулиці Грушевського майже до Будинку уряду.

Читайте також:  Безвізовим режимом з ЄС скористалися 200 тис. українців

 Як повідомляв УНІАН, сьогодні прес-служба ВР повідомила, що за рішенням Погоджувальної ради сьогодні і завтра засідань ВР не буде. Крім того, близько 9 години була дана команда про евакуацію всіх працівників Кабміну та Верховної Ради України.

 Пізніше голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин закликав народних депутатів негайно зібратися на засідання в парламенті о 15:00, щоб прийняти рішення з приводу питань, які «поставив народ» і запобігти початку громадянської війни.

Читайте також:  Януковича і Лавриновича підозрюють в захопленні державної влади

 Джерело: УНІАН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати