Новини Євромайдана

Євромайдан. 16 лютого мітингувальники передадуть владі будівлю КМДА

О 10:00 учасники акції передадуть владі будівлю КМДА.

   О 10:00 16 лютого мітингувальники, які перебували у адмінбудівлі Київради та КМДА на вул. Хрещатик, 36, передадуть звільнене приміщення керівництву Київської міської державної адміністрації. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

 Як зазначили у прес-службі, на події буде прсиутній голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко.

 Як відомо, в Україні вже декілька місяців тривають акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, котрі були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада 2013 року і призвели до політичної кризи.

 Так, 1 грудня 2013 у Києві зібралося багатотисячне народне віче, яке пройшлося ходою від пам’ятника Тарасу Шевченку до Майдану Незалежності. В результаті відбулося захоплення будівлі КМДА та будинку профспілок на Майдані Незалежності. Будівля КМДА і досі залишається під контролем мітингувальників.

 Також додамо, народний депутат ВО “Свобода” Юрій Сиротюк напередодні заявив, що “Свободівці” вийдуть з КМДА останніми. Зазначимо, в Україні діє ЗУ “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання за участь у подіях, які мали місце під час проведення мирних зібрань” вимогою якого є розблокування усіх адміністративних будівель та транспортних комунікацій задля усунення наслідків акцій протесту.

 Як відомо, 17 лютого спливає час для виконання умов згідно положень цього закону.

 Джерело: УНН

Читайте також: