Новини Євромайдана

Викрадачі били Д. Булатова, намагаючись дізнатися, хто фінансує Автомайдан – С. Поярков

Д. Булатова катували, щоб дізнатися, хто фінансує Автомайдан – С. Поярков.

   Одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова, зниклого тиждень тому, знайшли 30 січня в селі Вишеньки Бориспільського району Київщини. Наразі він перебуває у столичній клініці “Борис”. За словами друзів Булатова, невідомі зловмисники тиждень мучили автомайданівця і не давали йому їжі. Зокрема, Сергій Поярков, друг Дмитра Булатова і один з лідерів Автомайдану, зауважив, що злочинці намагалися довідатися, хто фінансує Автомайдан, передає УНН з посиланням на Радіо Свобода.

 “Його довго катували, аби дізнатися хто це фінансує. У нього багато гематом на плечах, порізане вухо, порізана скула, його розпинали і катували всі ці дні”, — розповів Поярков.

 У свою чергу Петро Порошенко, депутат Верховної Ради, який також приїхав до клініки, пов’язує викрадення Дмитра Булатова із таким же вчинком, який скоїли нещодавно з громадським активістом Ігорем Луценком.

 На думку Порошенка, це зробили ті ж самі люди. “Безумовно, я вважаю, що вони пов’язані, я вважаю, що ті приміщення, в яких їх катували — вони розташовані неподалік. Зараз сюди негайно прибув начальник Дарницького районного управління внутрішніх справ і ми вимагаємо, щоб негайно були розпочаті слідчі дії”, — наголошує Порошенко.

 Депутат також розповів, що Дмитро Булатов 45 хвилин у тяжкому стані ходив на морозі селом Вишеньки, стукаючи в усі двері, коли нарешті його впустив один із місцевих жителів і дозволив зателефонувати рідним.

 Про зникнення Булатова активісти повідомили 23 січня.

 Правоохоронці заявляли, що серед затриманих ними його не було. У рамках пошуку активіста відкривали кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати