fbpx
Політика

У Європі не поспішають вводити санкції проти українських чиновників – Геращенко

 Народний депутат України від партії «УДАР» Ірина Геращенко розповіла, що після дебатів щодо України в ПАРЄ виступає канцлер Австрії. За її словами, вона поцікавилася у канцлера, чи знає той, що українські чиновники причетні до корупції, порушення прав людини і розгону демонстрантів, а також мають бізнес і нерухомість в його країні. Крім того, поцікавилася вона і про те, чи не думають вони над персональними санкціями проти тих, хто причетний до порушення прав людини.

Читайте також:  В КВУ назвали головних прогульників ВР в 2020 році

 У відповідь, як повідомила Геращенко, вона отримала дуже розпливчасту і дипломатичну відповідь: «Україна має сама визначитися щодо свого зовнішнього вектора і зближення з ЄС без зовнішнього втручання, через самовизначення громадян. А щодо санкцій… питання треба вирішувати виходячи з правових основ, це має бути спільне рішення, яке вимагає узгодженості, тому передчасно говорити про санкції без оглядки, без широкої дискусії».

Читайте також:  Єрмак взяв участь у зустрічі політичних радників лідерів «Нормандської четвірки»

 Як вона повідомила, її питання після цього продовжив депутат «Батьківщини» Володимир Ар’єв, який поцікавився, чи будуть розслідування проти корупціонерів і тих, хто причетний до розгону Майдану, але прекрасно живе в Австрії.

 «Продовжуємо тиснути разом і використовуємо кожну можливість говорити європейцям правду про Україну», – написала Ірина Геращенко в Facebook наостанок.

Читайте також: