fbpx
Економіка

Стартувала кампанія «Декларування-2014»

  В Україні стартувала кампанія «Декларування – 2014», яка розпочалася з 1 січня та буде тривати до 1 травня 2014 року. Платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього 2014 року.

 Процес декларування доходів громадян – один із елементів виховання та підвищення податкової культури, сумлінного ставлення громадян до сплати податків, розуміння того що, в державі буде досягнуто міцне фінансове підґрунтя для добробуту громадян.

 За період кампанії декларування 2013 до ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області надійшло 855 декларацій від громадян, які зобов’язані декларувати отримані доходи та 580 від громадян, які мають право на отримання податкової знижки.

 Нагадуємо, що декларацію про майновий стан і доходи можна подати особисто, надіслати поштою та вже з минулого року заповнювати та направляти до органів Міндоходів через Інтернет.

 Оскільки подавати декларацію потрібно за місцем реєстрації, особливо зручним є спосіб звітування електронною поштою для тих платників, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.

  За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області

Читайте також: