Економіка

Міністерство доходів і зборів України – потужна організаційно-ефективна структура

  Указом Президента України 24.12.2012 року було створено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України.

 Місією Міндоходів є адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, надання послуг громадянам і бізнесу та, як результат, забезпечення наповнення дохідної частини бюджету, створення умов для розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі.

 За цей час у роботі Міністерства запрацювало чимало сучасних електронних сервісів, як у податковій так і у митній сферах, що цілком відповідає вимогам бізнесу і часу.

Читайте також:  Поки не почнемо стукати в усі двері, у країні нічого не побудується, – Володимир Зеленський

 Суб’єкти господарювання мають змогу безкоштовно отримати послуги електронного цифрового підпису у 104 відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів.

 З листопада 2013 р. пролонговано термін дії електронних ключів до 2 років.

 Детальну інформацію щодо режиму роботи, перелік представництв Акредитованого центру, бланки документів, зразки їх заповнення, перелік необхідних для реєстрації документів можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД www.acskidd.gov.ua.

Читайте також:  Ціна газу для населення у серпні зменшиться на 5,5%

 Спрощення адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску, антикорупційні ініціативи та законодавчі зміни, запроваджені Міндоходів – все це спрямоване на поліпшення спілкування із платниками, підтримку інтересів бізнесу та налагодження відповідного рівня сприйняття громадськістю органів доходів і зборів, а саме, як прогнозованого та дієвого партнера. Стратегічний план розвитку до 2018 року – „дорожня карта” Міндоходів, у якій чітко виписані всі напрями, цілі та перспективи, а також методи їх досягнення та реалізації.

Читайте також:  Число одержувачів субсидій планують розширити, - Андрій Герус

 За один рік два відомства провели адміністративну реформу та об’єднались в Міністерство доходів і зборів України. Міністерство доходів і зборів України – потужна, організаційно-ефективна структура, яка здатна забезпечити баланс між стимулюванням розвитку підприємництва та стабільним наповненням бюджету.

  За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів в Донецькій області

Читайте також:

Коментувати