Політика

Світова спільнота не розуміє того, що відбувається в Україні, – Леонід Кравчук

Свою думку про події у Києві висловив колишній президент України Леонід Кравчук. За словами екс-глави держави, які наводяться з посиланням на Forbes.ua, те, що відбувається є «реальним протистоянням влади і певних сил». Крім того, колишній глава держави вважає, що «йде реальна війна», при цьому зазначаючи, що в ході протистояння застосовуються «коктейлі Молотова», булижники і є жертви як з одного, так і з іншого боку.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

Леонід Кравчук пропонує сісти за стіл переговорів. На думку колишнього президента, необхідні «точні, правильні, хірургічні втручання, щоб зупинити можливі негативні наслідки для України».

Зазначив Леонід Кравчук і думку світової спільноти про те, що відбувається в Україні. На його думку, світова спільнота сьогодні «не розуміє того, що відбувається в Україні». Екс -глава держави говорить про те, що представники інших країн роблять висновки про те, що відбувається в Україні з повідомлень у засобах масової інформації та за результатами «якихось зовнішніх спостережень». В інших країнах, як підкреслив Леонід Кравчук, оцінюють події в Україні так, нібито події відбуваються в умовах Франції, Англії чи Сполучених Штатів.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 «Ми абсолютно різні за менталітетом люди», – зазначає Леонід Кравчук і додає, що він не схвалює розгін правоохоронцями студентів 30 листопада. Однак «зараз вони проходять через неймовірне випробування: їх б’ють, кидають у них камінням і палаючими сумішами, а вони стоять і терплять», – заявив колишній український президент і підкреслив, що існує небагато держав, де «таке терпіли б військовослужбовці в подібній ситуації».

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 За матеріалами: Forbes.ua Фото liga.net

Читайте також:

Коментувати