Новини Євромайдана

Євромайдан. Революція на Майдані вмирає – іноземні ЗМІ

Революція на Майдані вмирає – іноземні ЗМІ.

    Революція на Майдані вмирає. Приходить щоразу менше людей, протестувальники стомлені тими самими гаслами від політиків. Про це повідомляє tvn24, передає УНН.

 “Те, що тут відбувається, — це якийсь мистецький фестиваль. Це вже виставка, але ще не музей. Я не до кінця розумію, що тут діється. Погляньте — тут виставка фото з барикад, а там — колекція новорічних іграшок. Ситуація патова. Людей досить багато, але війни не буде. Ніхто не знає, що далі, і водночас, ніхто вже не може відмовитись. Треба бути постійно напоготові. Чому я лишився? Я почуваюся потрібним. Слідкую, щоб не було провокації, — каже Олександр з Майдану.

 “Люди втомлені мирною формою протесту, а може навіть вже нею виснажені. Велика частина протестувальників очікує радикалізації. Коли поговориш із людьми, можна почути, що їм набридло постійне скандування з лідерами тих самих гасел”, — звідси розчарування і часом менша відвідуваність на Майдані, — каже Павел Боболович, журналіст Радіо Wnet, який спостерігає за подіями в Києві з листопада.

 Львівський Майдан вже “догорає”. У суботу 4-го січня тут можна було зустріти лише кілька осіб. Більше зацікавлення викликають святкові кіоски.

 “Всі у Києві. Але революція змінюється. Не треба протестувати з прапором, щоб бути революціонером. Треба почати діяти. Самі тільки протести не допоможуть. Багато активістів, так як і ми, поїхало з Києва, щоб у своїх рідних містах проводити щось на зразок „роботи на майбутнє“. Ми також вмовляємо людей бойкотувати правлячу партію. Показуємо людям лого фірм, власники яких є членами”, — кажуть Мар’яна та Христина у Львові, які нещодавно повернулися з Києва додому на свята.

 Додамо, нещодавно лідер партії "Братство" Д.Корчинський назвав Євромайдан найбільш безсенсовою акцією протесту. Як відомо, в Києві та інших містах України тривають акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, котрі були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада 2013 року. Після того, як в ніч з 29 на 30 листопада бійці спецзагону міліції “Беркут” жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності, громадянські акції Євромайдану переросли в політичний протест. Опозиція закликала людей на Майдан і оголосила про загальнонаціональний страйк, що призвів до політичної кризи. Серед основних вимог опозиції дострокові президентські та парламентські вибори. Додамо також, напередодні Лідер ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк пообіцяв представити "єдину проукраїнську і проєвропейську команду перемоги".

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати