Новини Євромайдана

Євромайдан. Керівництво ФПУ «де-факто» продовжило договір оренди Будинку профспілок – Степан Кубів

  Керівництво ФПУ «де-факто» продовжило договір оренди Будинку профспілок з учасниками Євромайдана – депутат Кубів.

 Керівництво Федерації профспілок України «де- факто» продовжило з учасниками Євромайдана договір оренди Будинку профспілок. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив комендант Будинку профспілок, народний депутат від "Батьківщини" Степан Кубів.

Депутат повідомив, що договір був укладений до 25 грудня і мав бути продовжений, якщо сторони не прийняли іншого рішення. За його словами, керівництво ФПУ так і не передало комендантам оригінал рішення для розірвання договору оренди, замість цього взяло плату за оренду за наступний місяць.

«30 числа (грудня) були виставлені рахунки за комунальні послуги і ми оплатили за безготівковим розрахунком. Коли фірма приймає зобов’язання через банківську установу безготівкою – це визнання угоди», – сказав Кубів.

Як повідомляв УНІАН, у Києві з 21 листопада проходять багатотисячні акції проти рішення влади припинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. 1 грудня в Києві активісти Євромайдана увійшли в Будинок профспілок і будівлю КМДА, де знаходяться дотепер. Там розгорнуті штаби мітингувальників. У Федерації профспілок України заявляли, що добровільно надали частину своїх приміщень мітингувальникам. 25 грудня дія угоди про оренду Будинку профспілок минула. Водночас опозиція хоче продовжити оренду Будинку профспілок ще на три місяці.

28 грудня голова ФПУ Юрій Кулик заявив, що Федерація профспілок України не буде продовжувати договір оренди Будинку профспілок з організаторами Євромайдана. За його словами, 25 грудня Президія ФПУ більшістю голосів прийняв рішення не продовжувати термін дії договорів про оренду учасниками Євромайдану окремих приміщень Будинку профспілок.

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати