Право

Російський гуморист Михайло Задорнов поцікавився, чи не розбігся ще в Україні “євромайдан з єврохохлами”

М. Задорнов поцікавився, чи не розбігся ще в Україні "Євромайдан із єврохохлами".

  Російський гуморист Михайло Задорнов поцікавився, чи не розбігся ще в Україні "євромайдан із єврохохлами", передає УНН з посиланням на ТВі.

  "Єврохохли так звані… вони нас звинувачують, що Росія робить Україну колонією. Яка колонія може бути з країни, яка нічого не виробляє?", – висловився Задорнов в ефірі російського "Радіо Неформат".

 Гуморист зазначив, що усі українські товари – неякісні.

 "У мене піна для гоління – українська, нею навіть голитися не можна. Цукерки їсти не можна", – повідомив він.

 Коментуючи ситуацію на Майдані, Задорнов не забув висловитися і про опозиційних лідерів: "Кличко! Як вам подобається цей чоловік, який був вихований радянською сім’єю, якого виховала радянська школа боксу і який платить податки в Німеччині і хоче приліпити Україну до Європи… хоче підсунути, підкласти Україну під Європу?! Це його власне бажання. А такий класний наш богатир був колись". Гуморист вважає, що Кличко помиляється і від нього вже відвертаються люди.

  "Їм все треба перевести на "євро": "Євромайдан", "ЄвроХрещатик", "ЄвроКиїв". Одне тільки місто буде чинити опір – "ЄвроДонбас" (Донецк) не допустить, щоб його так ображали", – підсумував Задорнов. Джерело: УНН

 

М. Задорнов поцікавився, чи не розбігся ще в Україні "Євромайдан із єврохохлами" (відео):

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати