Новини світу

Обама повернувся з відпустки на Гаваях в Вашингтон без дружини

Президент Сполучених Штатів Барак Обама в суботу повернувся до Вашингтона з традиційної новорічної відпустки на Гаваях, однак, як зазначили журналісти, він був один – перша леді залишилася на острові відзначати своє 50-річчя з друзями.

Як заявили в адміністрації президента США, пропозиція залишитися на райському тропічному острові до 17 січня, коли Мішель виповниться 50 років, стало частиною подарунка Барака Обами дружині на день народження.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Представник адміністрації американського президента також повідомив, що перед від’їздом з Гаваїв Барак Обама здійснив 15-хвилинну прогулянку з дружиною і зіграв у гольф. Дві дочки президента – 12 -річна Саша і 15 – річна Малія – повинні були в неділю також приїхати до Вашингтона, щоб в понеділок піти до школи.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Нагадаємо, ще наприкінці минулого року популярний американський таблоїд The Nation посилаючись на джерело, близьке до сім’ї президента США, написав про те, що в сім’ї Обами спостерігається криза. «Їх шлюб приречений. Протягом багатьох років вони намагалися зберегти стосунки заради своїх дочок та політичної кар’єри», – повідомляло джерело і додало, що останньою краплею для Мішель Обами стала поведінка її чоловіка на похоронах Нельсона Мандели, коли той фліртував і жартував з прем’єр-міністром Данії Хелле Торнінг-Шмітт.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Пізніше з’явилося повідомлення, що Барак Обама умовив дружину не розлучатися до кінця президентського терміну Обами, проте жити вони будуть відтепер нарізно.

За матеріалами: vz.ru

Читайте також:

Коментувати