fbpx
Новини Євромайдана

Євромайдан 2013. Мітингувальники вимагають, щоб опозиція виклала у відкритий доступ відео відеореєстратора Т. Чорновіл

Євромайдан вимагає, щоб опозиція виклала у відкритий доступ відео відеореєстратора Т. Чорновіл. ‪

   Євромайдан вимагає від опозиційних сил викласти в відкритий доступ повну версію відео з відеореєстратора автомобіля Тетяни Чорновіл, передає УНН з посиланням на офіційну сторінку Євромайдану у Facebook.

 ‪"Для об’єктивного розслідування побиття Тетяни Чорновіл, ‪#ЄвроМайдан вимагає від опозиційних сил викласти в відкритий доступ повну версію відео з відеореєстратора автомобіля Тетяни Чорновіл", — йдеться у повідомленні.

 Нагадаємо, депутат Бориспільської міської ради від партії УДАР Ярослав Годунок зазначив, що опозиційні депутати не показують повної версії відео з реєстратора побитої журналістки Тетяни Чорновіл, щоб потім протиставити його слідству.

 Політик розповів, що проводив власне розслідування нападу на Чорновіл. Зокрема, вони знайшли місце події, яке, за словами Годунка, правоохоронні органи навіть не обстежили. "Місце, де Тетяну скинули в кювет, де вона могла загинути", – зазначив депутат. Він упевнений, що міліції нічого не заважає встановити істину.

 "Є камери Укравтодору, де вона виїхала з заправки. По всій трасі є камери. 12 штук я сьогодні нарахував: на кожному автосалоні, де відбувалися події, на розвороті. 12 камер є в їхньому розпорядженні. Ми хочемо подивитися на цей цирк", – зазначив Годунок. "Тому ми і тримаємо це відео, щоби потім мати можливість протиставити, показати всьому світу", – пояснив депутат.

 Нагадаємо, раніше заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров заявив, що у слідства досі немає повного відеозапису з автомобіля Тетяни Чорновіл і просив віддати оригінал слідству.

 Джерело: УНН

Читайте також: