Економіка

День відкритих дверей для майбутніх платників податків пройшов в ДПІ у Шевченківському районі Києва

  З нагоди річниці від дня створення Міністерства доходів і зборів України фахівці ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві провели День відкритих дверей для вихованців столичного ліцею «Універсум».

 Злиття митної та податкової служб в єдине міністерство стало визначною подією не тільки для співробітників новоутвореного органу державної влади, а й для громадян та бізнесу. Відтепер концентрація усіх функцій, пов’язаних з адмініструванням податкових та митних платежів зосереджена в рамках єдиної владної структури. Саме про історію створення Міністерства доходів і зборів та позитивні зміни як для громадян, так і для підприємців розповідали учням фахівці ДПІ.

Читайте також:  Маркарова зустрілася з представниками місії МВФ

 Зокрема, школярів зацікавила процедура отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків, а фахівці профільного підрозділу розповіли гостям яким чином та при наявності яких документів його можна отримати. Також ліцеїсти відвідали і представників Акредитованого Центру Сертифікації Ключів, які показали на практиці як відбувається процедура реєстрації електронного ключа цифрового підпису, та розповіли про переваги електронного звітування.

Читайте також:  НБУ переглянув методику розрахунку курсу гривні до долара

 Загалом візит до податкової інспекції виявився цікавим та змістовним. Учні із захопленням спостерігали за процесами, які відбуваються у Центрі обслуговування, ставили багато запитань, а наостанок щиро подякували за змістовну екскурсію та цікаву інформацію.

  За матеріалами: ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:  Трамп схвалив виділення Україні 250 млн доларів

Рекомендовані матеріали:

Коментувати