Політика

Бригинець підвів підсумки зустрічі з заступником Захарченка

 Сьогодні, 26 грудня, представники опозиції знову планували зустрітися з главою МВС Віталієм Захарченком, але замість нього їх зустрів його заступник – Дубовик.

Народний депутат від партії «Батьківщина» Олександр Бригинець розповів, що під час бесіди з Дубовиком, той сказав, що міліція може розблокувати вулицю Грушевського, оскільки у них вже немає сил її утримувати.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до РФ

«Міліціонери втомилися і бунтують», – написав політик на своїй сторінці в Facebook.

Однак, щодо ситуації з Тетяною Чорновіл, то, як сказав Бригинець, тут все куди гірше – слідство йде мляво. При цьому він зазначив, що в міліції навіть не розглядають як головну версію – перешкоджання журналістській діяльності.

Читайте також:  НАТО не прийме до свого складу Україну, якщо країна не буде проводити реформи, - Зеркаль

«Третього підозрюваного, який нібито проживає в Лос-Анджелесі, в міжнародний розшук не оголосили, тому що, бачте, суди ще не прийняли відповідне рішення», – додав він.

Водночас, як нагадав Олександр Бригинець, коли судили «майданівців», суди працювали цілодобово.

Також він звернув увагу на те, що за даними опозиції, за Чорновіл стежило два автомобілі, однак з цього приводу депутати ніяких роз’яснень не отримали.

Читайте також:  Клімкін зустрінеться з новим главою МЗС Польщі Чапутовічем

«Отже, картина вцілому сумна. Не впевнений в тому, що подальші переговори з МВС доцільні. Адже вони говорити готові, а діяти в інтересах суспільства ні», – підсумував депутат.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати