Шоу-бізнес

Джастін Бібер підтвердив, що все-таки йде з музики

Джастін Бібер знову заявив, що йде з музики.

   Популярний канадський співак Джастін Бібер підтвердив, що все-таки йде з музики, незважаючи на нещодавню заяву його менеджера, що це жарт, повідомляє Billboard з посиланням на мікроблог музиканта.

 Минулого тижня Бібер заявив, що після виходу нового альбому (23 грудня) піде з музики. Пізніше його менеджер Скутер Браун заявив , що співак "просто пожартував".

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

 "Мої улюблені "Белібери", я офіційно йду", — написав Бібер в своєму мікроблозі в середу ("беліберами" себе називають шанувальники канадського поп-співака — це слово співзвучно з прізвищем поп-зірки і англійським словом believer, — ред.).

 "ЗМІ багато говорять про мене. Вони брешуть і хочуть, щоб я зазнав невдачі, проте я ніколи не залишу вас, тому що "белібери" — це стиль життя", — зазначив 19-річний співак та привітав своїх шанувальників з Різдвом.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

 Джастін Бібер отримав популярність після появи роликів в інтернеті, в яких він виконував пісні власного твору в стилі R’n’B . До теперішнього часу артист записав три альбоми, які розійшлися загальним тиражем 15 мільйонів екземплярів. Цього року він вдруге очолив рейтинг найвпливовіших виконавців молодше 21 року, складений авторитетним музичним виданням Billboard.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати