fbpx
Політика

Олена Бондаренко: 2013 рік пройшов під знаком аморальності опозиції

Якщо в Україні приймуть рішення про проведення дострокових парламентських виборів, чесним шляхом виграти їх представникам опозиційних сил не вдасться. У цьому впевнена нардеп від фракції «Партії регіонів» Олена Бондаренко. На її думку опозиціонери «завжди будуть неконкурентоспроможні за своїми економічними гаслами, за своєю програмою і кадровому потенціалу». Це, зокрема, підтвердив 2013 рік, який продемонстрував справжнє обличчя опозиції.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

«Час показав, наскільки аморальна опозиція в звичайному житті. Згадати хоча б масу скандалів з ​​їх участю, і сьогодні є дуже багато інформації про те, ким насправді є опозиціонери», – заявила Олена Бондаренко.

У той же час вона дуже сумнівається в тому, що робота Верховної Ради наступного року буде конструктивною. І знову-таки більшою мірою завдяки опозиціонерам. Олена Бондаренко прогнозує, що представники опозиційних сил продовжать розпочату в 2013 році виборчу кампанію в надії захопити владу в країні.

Читайте також:  ІПСО рф лякає угорців батальйоном "Айдар"

За матеріалами: partyofregions.ua

Читайте також: