fbpx
Політика

Кличко кличе Пшонку і Захарченка в парламент

Лідер парламентської фракції «УДАР» Віталій Кличко повідомив 19 грудня, що на нараді в кабінеті спікера Верховної Ради Володимира Рибака обговорювалися ключові питання, серед яких проект закону про державний бюджет на 2014 рік, який, як нагадав політик, мав бути прийнятий ще два місяці тому.

«Але цього не сталося. Ми маємо за регламентом 5 днів на ознайомлення з ним, після чого готові його розглядати і для цього пропонуємо провести засідання наступного тижня», – додав Віталій Кличко.

Читайте також:  Хустська єпархія УПЦ (МП) прославляє патріарха РПЦ Кіріла Гундяєва, а Мукачівська єпархія УПЦ (МП) засуджує

Також Віталій Кличко зазначив, що друге питання, яке піднімалося на нараді, стосується побиття активістів Євромайдана представниками правоохоронних органів.

Він нагадав, що лідери опозиції вже навідувалися до генерального прокурора Пшонки щодо даного інциденту і той обіцяв прийти до Верховної Ради і представити звіт про те, як просувається розслідування.

Читайте також:  На виборах президента у Словаччині переміг проросійський Петер Пеллегріні

При цьому лідер партії «УДАР» також упевнений в тому, що відповідний звіт депутатам повинен надати і міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

«Ми всі повинні отримати цей публічний звіт», – підкреслив він.

Кличко про нараду у Рибака (відео):

Читайте також: