fbpx
Політика

17 грудня на зустрічі Януковича і Путіна будуть підписані 14 документів

 На зустрічі Януковича і Путіна 17 грудня будуть підписані 14 документів.

 У ході шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії 17 грудня планується підписати 14 документів. Це випливає зі схваленого Кабміном проекту протоколу шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії, текст якого має ZN.UA, передає УНН.

 Українська сторона пропонує російській стороні підписати такі документи:

 1. Підсумковий протокол шостого засідання російсько-української міждержавної комісії.

 2. Спільний українсько-російський план заходів святкування в 2014 р. 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

 3. Протокол між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 р.

 4. Протокол про внесення змін до Угоди між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про співпрацю при здійсненні спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на російсько-українському державному кордоні від 18 жовтня 2011року.

 5. Меморандум між урядом РФ і Кабінетом міністром України про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

 6. Протокол між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про визначення пункту пропуску через російсько-український державний кордон "Куйбишево" для здійснення спільного контролю контрольними органами держав сторін.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

 7. Угода про співробітництво між Федеральною службою Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків та Державною службою України з контролю за наркотиками.

 8. Протокол про організацію прикордонного співробітництва між Федеральною службою Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків та Службою безпеки України.

 9. Угода між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про оперативне оповіщення про ядерну аварію та обмін інформацією в галузі ядерної та радіаційної безпеки.

 10. План спільних заходів Міністерства Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації стихійних лих та Державної служби України з надзвичайних ситуацій у контексті реалізації міжурядової Угоди про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків.

 11. План дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Російською Федерацією і Україною на 2013-2014 рр..

 12. Угода між урядом РФ і Кабміном України про реалізацію і заходи державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

Читайте також:  На виборах президента у Словаччині переміг проросійський Петер Пеллегріні

 13. Меморандум між урядом Російської Федерації і Кабінетом міністрів України про співпрацю зі створення космічного ракетного комплексу надважкого класу.

 14. Меморандум про наміри щодо активізації співпраці у сфері суднобудування між Міністерством промисловості і торгівлі РФ і Міністерством промислової політики України.

 Нагадаємо, що в рамках домовленостей, досягнутих президентами України та Росії в Сочі, також ведуться переговори в двох напрямках – про можливість підписання додаткових газових угод і надання Україні кредитів.

 Переговори про підписання додаткових газових угод ведуть дві різні групи: від імені держави – ​​делегація на чолі з віце-прем’єром Юрієм Бойко, а також переговорна група ВЕТЕК, що належить Сергію Курченко. Переговори про надання Україні кредитів веде міністр фінансів Юрій Колобов.

 За даними ZN.UA, остаточні домовленості в цих двох напрямках не досягнуті. Переговори ведуться.

 Джерело: УНН

 

Читайте також: