fbpx
Політика

Регіонала, який голосував за відставку Кабміну, можуть виключити з фракції – Єфремов

Народного депутата від «Партії регіонів» Юрія Благодира можуть виключити з фракції. Відповідне питання буде винесено на розгляд фракції. Про це заявив голова фракції «Партії регіонів» Олександр Єфремов.

«У нас немає кріпацтва, хоча, чесно кажучи, мені неприємний сам факт, тому що велися розмови з колегами і переконували зі свого боку не робити цього», – зазначив регіонал.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

При цьому Олександр Єфремов додав, що позицію Юрія Благодира він знав ще до голосування за відставку уряду, але до останнього сподівався, що той передумає.

Нагадаємо, Юрій Благодир – єдиний регіонал, що не підкорився волі «Партії регіонів» і підтримав відставку Кабінету міністрів. Відповідне питання Верховна Рада розглядала у вівторок, 3 грудня. Однак через брак голосів (186 нардепів проголосували «за»), рішення все ж прийняти не вдалося.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

За матеріалами: radiosvoboda.org

Читайте також: