fbpx
Політика

Янукович “виторгував” у РФ $ 20 млрд – Арсеній Яценюк

  Президент України Віктор Янукович "виторгував" у Російської Федерації $ 20 млрд, частина з яких буде спрямована на проведення виборів президента України 2015 року, заявляє лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

За його словами, такі висновки напрошуються з рішення уряду про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

"Ми можемо чітко констатувати, що чесності і прозорості виборів в Україні не буде. І це є частиною угоди між Віктором Януковичем і Володимиром Путіним, тому мова повинна йти про боротьбу з антиукраїнським режимом", – сказав А. Яценюк на брифінгу в п’ятницю.

Читайте також:  Петер Сійярто виконав черговий наказ від МЗС рф

"Президент Янукович виторгував для себе і для свого найближчого оточення нібито зниження ціни на газ, і президент Янукович виторгував для себе і для свого найближчого оточення близько 20 млрд доларів США, половину з яких вкрадуть, а половину з яких вони витратять на виборчу компанію для того, щоб Віктор Янукович сфальсифікував і пост президента в 2015 році", – розповів лідер фракції "Батьківщина".

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

Джерело: Інтерфакс-Україна 

Читайте також: