Політика

Європа вважає Україну країною третього світу – Симоненко

  Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко під час виступу в парламенті заявив, що на тих умовах, які Європейський союз пропонує Україні, він працює з країнами третього світу, зокрема Азії, Африки та Латинської Америки.

Більш конкретно Симоненко згадав про Марокко, Чилі, Алжир, Палестину, ПАР, Йорданію, Ліван, Туніс та Мексику.

Читайте також:  Моряки мають бути звільнення негайно і без всяких передумов чи обмінів, - Ірина Геращенко

Як зазначив Симоненко, українські прихильники європейської інтеграції часто замовчують, що насправді так звана стратегія Східного партнерства не припускає вступу до Євросоюзу і тим більше рівноправності для українських громадян в Європі.

За його словами, дана стратегія, в першу чергу, спрямована на самозбереження Євросоюзу, який зараз зіткнувся із загрозою соціальної революції. У той же час, він звернув увагу на те, що окремі чиновники та експерти продовжують оспівувати Євросоюз, обманюючи тим самим український народ.

Читайте також:  ЦВК прийняла останній протокол з виборчого округу №210

При цьому Симоненко нагадав, що минулого тижня прем’єр-міністр України Микола Азаров все ж визнав, що курс на євроінтеграцію привів до істотних економічних втрат, зокрема, до зниження експорту до Росії.

«А це вже втрата десятків мільярдів доларів. Подальша ж втрата ринку країн Митного союзу загрожує закриттям сотень підприємств, масовим звільненням, різким зниженням доходів бюджету і подальшим падінням соціальних стандартів», – зазначив лідер КПУ.

Читайте також:  Оголошення результатів позачергових виборів до ВР заблоковано: у ЦВК оприлюднили заяву

Як він вважає, в кінцевому підсумку все призведе до того, що Україна перетвориться на сировинний придаток Європи.

За матеріалами: ru.golos.ua

Читайте також:

Коментувати