fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Під час катастрофи порома в Таїланді росіяни не загинули

 Раніше повідомлялося, що в результаті аварії пасажирського порома в Таїланді загинула громадянка Росії 1966 року народження, проте співробітники російського посольства в Таїланді встановили, що дана інформація не відповідає дійсності. Як виявилося, в результаті краху порома ніхто з російських громадян не загинув.

 За словами представника посольства Андрія Дворнікова, сталася помилка – росіянка, про яку говорилося, дійсно була на поромі, проте в госпіталі наплутали з даними.

Читайте також:  На кордоні з Румунією двоє ухилянтів напали на прикордонника: правоохоронець застрелив зловмисника (ФОТО)

 «Вона, на щастя, жива і здорова», – пояснив дипломат.

 Також він зазначив, що жінка, з якою переплутали росіянку, судячи з усього, є громадянкою Польщі.

 У той же час, в дипмісії повідомили, що після аварії порома в лікарні залишаються лише двоє громадян Росії – жінка і її 12 -річна дитина. При цьому його стан оцінюється як критичний.

Читайте також:  На Закарпатті СБУ затримала ділків, які переправляли за кордон призовників

 Тим часом, представники місцевих правоохоронних органів розповіли, що капітан порома, який був затриманий трохи раніше 4 листопада, на допиті зізнався в тому, що зловживав алкоголем і наркотиками, в тому числі і перед поїздкою, в ході якої сталася катастрофа.

 За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: