Політика

Проти партії «УДАР» розгорнули провокаційну кампанію – Ковальчук

 Народний депутат України від фракції «УДАР» Віталій Ковальчук заявив, що представники правлячого режиму не стали зупинятися на прийнятті поправки до Податкового кодексу, яка була спрямована проти лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, і продовжують поширювати відверту «чорнуху». 

За його словами, зараз в Україні розгорнули масштабну «антиударівську» провокаційну кампанію, за якою стоїть режим президента України Віктора Януковича. Як зазначив Віталій Ковальчук, її причина полягає в тому, що влада боїться програти на президентських виборах у 2015 році.

Як повідомив нардеп, найгірше те, що брехливі листівки поширюють від імені інших опозиційних партій – «Свободи» і «Батьківщини».

«Ми впевнені, що все це робиться з метою розколоти і розсварити наші політичні сили. Заявляємо – не вийде!», – цитує слова Ковальчука прес-служба партії «УДАР».

Він запевнив, що всі спроби влади в кінцевому результаті ні до чого не приведуть. Депутат також упевнений, що поразка, зрештою, наздожене Януковича, оскільки той не зуміє перемогти Кличка на президентських виборах.

Читайте також:

Коментувати