Спорт

Мутко: «Склад збірної Росії після Олімпіади-2010 оновлений на 80 відсотків»

Міністр спорту Росії Віталій Мутко на нараді у президента країни Володимира Путіна заявив, що до сочинської Олімпіади склад російської збірної змінений на 80 відсотків порівняно із зимовими іграми у Ванкувері 2010 року.

Він повідомив, що в процесі підготовки беруть участь по дві -три команди в основних видах спорту і в даний час готуються в загальній складності 363 спортсмени. Віталій Мутко запевнив, що після провальних для Росії олімпійських ігор у Ванкувері були зроблені організаційні висновки і тепер у зимових видах спорту працюють вісім нових керівників спортивних федерацій.

Читайте також:  Оприлюднене офіційне промо бою Ломаченко - Кролла

Склад нинішньої олімпійської збірної Росії міністр назвав «сплавом молодості і досвіду». За словами міністра, до збірної прийшли десятки молодих людей, зокрема, в біатлоні, лижах, фігурному катанні тренуються 15 -, 17 -, 19-річні юнаки та дівчата, при цьому, «збережений потенціал досвідчених спортсменів», уточнивши, що в команді залишилися Зубков, Демченко, Плющенко, Зайцева.

Читайте також:  Ломаченка визнано найкращим боксером світу за версією ESPN

Глава російського спорту стверджує, що на даний момент для підготовки команди «зібрані кращі російські та іноземні тренери». «До підготовки залучено 94 іноземці, перші старти в сезоні підтверджують правильність такого рішення», – вважає Мутко. Також він додав, що задоволений спільною роботою з біохіміками, вченими, інженерами, медиками, які допомагають вітчизняним атлетам досягти кращих результатів у Сочі.

Читайте також:  Стало відомо, коли відбудеться поєдинок Ломаченка з Кемпбеллом

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також:

Коментувати