Без категорії

Російська збірна посіла на Всесвітніх іграх бойових мистецтв перше загальнокомандне місце, завоювавши в останній день Ігор чотири золотих, дві срібні та одну бронзову медалі.

У заключний день "золото" завоювали майстри ушу-саньда Муслім Саліхов (вагова категорія до 80 кг), Ісмаїл Алієв ( до 70 кг) та Рустам Какраєв (до 60 кг). Друге місце в цьому виді програми посів Гаджі Нурітдінов (до 75 кг).

У змаганнях з ушу-таолу у видах чанцюань, даошен і гуньшу першенствувала Дар’я Тарасова, Семен Доль став другим. "Бронзу" у фехтуванні завоював рапірист Артур Ахматхузін.

Таким чином, російські спортсмени забезпечили собі перше місце в загальнокомандному заліку ще в п’ятницю, а за підсумками останнього дня змагань на рахунку російської збірної стало 47 золотих, 20 срібних і 26 бронзових медалей.

Друге місце в загальнокомандному заліку займають французи (12-8-9), третіми стали – японці (11-5- 4). Далі йдуть команди з Ірану та Китайської Народної Республіки.

Збірна Росії на Всесвітніх іграх бойових мистецтв посіла перше загальнокомандне місце (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru