Футбол

«Таврія» – «Арсенал» (Київ). «Хотіли заробити три бали в чесній боротьбі на полі», – Янніс Хрістопулос

 Нагадаємо, що сьогодні, у п’ятницю, 25 жовтня, 14 – й тур УПЛ мав початися в Сімферополі поєдинком «Таврія» – «Арсенал». Цей матч був важливий як для однієї, так і для іншої команди, оскільки знаходження в нижній частині турнірної таблиці вимагає від клубів перемог і набору очків у поточній футбольній першості.

 Протягом сьогоднішнього дня повідомлялося, що київський «Арсенал» не поїхав до Сімферополя на матч у рамках 14 – го туру УПЛ проти «Таврії» через фінансові проблеми у клубі. Про те, що матч «Таврія» – «Арсенал» скасовано, з’явилася й офіційна інформація, і найімовірніше, столичній команді буде зараховано технічну поразку.

Читайте також:  Олександр Хацкевич розповів про підготовку команди до нового сезону

 Відомо, що, незважаючи на неприбуття в Сімферополь команди з Києва, «Таврія» провела передматчеву розминку і оголосила стартовий склад на поєдинок. Подальшу долю цього матчу будуть вирішувати відповідні футбольні органи, а головний тренер кримської команди Янніс Хрістопулос заявив, що «Таврія» готувалася до матчу з «Арсеналом» так само, як і до інших поєдинків українського футбольного чемпіонату.

Читайте також:  «Я втратив вісім місяців футболу й зараз насолоджуюся моментом», - Ярмоленко

 «Цей матч мав стати для нас черговим фіналом. Ми раді, що на даний момент заробили три очки, але не раді способу, яким це здійснилося, хотіли заробити три бали в чесній боротьбі на полі», – підкреслив Янніс Хрістопулос і побажав київському «Арсеналу» знайти вихід зі сформованої ситуації.

Читайте також:  Андрій Павелко: «Наші хлопці золотими літерами вписали свої імена в історію українського футболу»

 Решта матчів 14 – го туру УПЛ відбудуться 26 і 27 жовтня.

 За матеріалами: sport.ua

Читайте також:

Коментувати