fbpx
Економіка

Інформація щодо результатів роботи управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області

   Одним з основних завдань в діяльності управління внутрішньої безпеки являється організація та вжиття системних заходів щодо попередження корупційних проявів, посилення контролю за виконанням службових обов’язків працівниками митних та податкових органів Донецької області.

 За результатами проведених співробітниками підрозділу внутрішньої безпеки службових розслідувань та перевірок з питань запобігання правопорушень антикорупційного, податкового та митного законодавства з початку 2013 року відкрито 12 кримінальних проваджень.

 Так, у вересні поточного року за матеріалами УВБ відкрито кримінальне провадження за правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 364 УК України у відношенні посадових осіб Східної митниці, які не вжили відповідних заходів, в результаті чого було завдано шкоду державі в особливо великих розмірах.

 Серед особового складу податкових і митних органів співробітниками управління вживаються активні заходи щодо підвищення рівня протидії корупції: проводиться попереджувально-профілактична робота, направлена на запобігання корупційним проявам у сфері службової діяльності Проведено 67 службових розслідувань та перевірок. За їх результатами керівникам органів ГУ Міндоходів винесені подання для вжиття заходів реагування по усуненню порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 співробітників, 5 співробітників звільнено з органів ГУ Міндоходів у Донецькій області, 20 співробітникам органів ГУ Міндоходів у Донецькій області винесені офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки.

 Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що з метою запобігання корупційним проявам серед працівників податкової та митної служб, Міністерством доходів і зборів України запроваджено сервіс «Пульс». Основний принцип такої інтерактивної лінії – зворотній зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників податків та митних зборів. Якщо клієнт податкової або митної служби незадоволений неякісним обслуговуванням або вважає поведінку працівників вказаних служб некоректною, пропонуємо звертатися на сервіс Міністерства доходів і зборів України – (044) 284-00-07. Одночасно повідомляємо, що управління внутрішньої безпеки розташовано за адресою м. Донецьк, вул. Артема 114 центральний корпус, телефон чергового:(062 257 64 46).

 За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів в Донецькій області

Читайте також: