fbpx
Здоров'я

Ярова: Покарання за підробку ліків має бути дуже серйозним

 Як повідомила сьогодні, 14 жовтня, на зустрічі за круглим столом в Раді Федерації голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова, законопроект, який передбачає введення кримінальної відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів, буде внесений на розгляд парламенту вже наступного тижня.

 «У частині лікарських препаратів і харчових добавок вже наступного тижня реалізується офіційна законодавча ініціатива. Ми пропонуємо внести до Кримінального кодексу новий звід статей, які передбачатимуть покарання за розповсюдження фальсифікованих ліків і харчових добавок», – сказала Ярова за круглим столом в Держдумі.

Читайте також:  МОЗ заблокувало роботу ДП «Медзакупівлі»

 За її словами, існує два види фальсифікату – «пустушка» і лікарські засоби, які містять небезпечні хімікати. В обох випадках відбувається умисне спотворення, що завдає необмеженої шкоди здоров’ю громадян. Ярова заявила, що відповідальність щодо цього повинна бути дуже серйозною, і навела як приклад Німеччину, де за подібне порушення можна отримати до восьми років ув’язнення, в Туреччині від 30 – ти до 50 -ти років, а в Індії – довічний термін.

Читайте також:  Україна може розраховувати на солідарність щодо отримання вакцини від COVID-19, - ЄС

Смертельні ліки (відео): 

За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: