КХЛ. ХК «Донбас» з рахунком 4:2 обіграв «Динамо» (Мінськ)

Сьогодні підопічні Андрія Назарова зуміли здобути свою чергову перемогу в КХЛ. Хокейний клуб «Донбас» в Мінську з рахунком 4:2 обіграв « Динамо».

ХК «Донбас» з рахунком 2:1 виграв перший період поєдинку, а в другому періоді гості Білорусі закинули у ворота «Динамо» ще дві шайби. У заключному, третьому періоді, хокеїсти мінського «Динамо» зуміли лише скоротити розрив у рахунку, забивши у ворота «Донбасу» один гол.

У першому періоді за ХК «Донбас» відзначились Клей Вілсон і Руслан Федотенко, яким асистував Петтері Віртанен. У другому періоді шайби у ворота мінського «Динамо» закинули Олександр Торяник і Ренді Робітайл.

Окрім матчу «Динамо» (Мінськ) – ХК «Донбас» 13 жовтня в КХЛ були зіграні ще кілька поєдинків, результати яких такі:

"Слован" (Братислава) – "Трактор" (Челябінськ) 6:5

"Медвешчак" (Загреб ) – " Спартак " (Москва) 2:1 – рахунок після другого періоду.