Політика

Грузія: Передвиборна агітація проходить без ажіотажу

 Як повідомив сьогодні, 12 жовтня, грузинським ЗМІ політолог, співзасновник НВО «Вільна грузія» Гела Васадзе, на сьогодні в Грузії наочна агітація представлена ​​досить мляво. За його словами, найактивніше працює тільки виборчий штаб Ніно Бурджанадзе.

 «Як така, агітація кандидатів проходить досить таки, через те, що вже й так зрозуміло – хто переможе, а кому дістанеться друге місце. Зокрема, друге місце необхідно зафіксувати кандидату, щоб забезпечити собі нішу на майбутнє. Щодо цього активно працює штаб Ніно Бурджанадзе. Їй необхідно вже сьогодні зафіксувати себе в якості майбутньої сили, от і витрачає вона кошти, не шкодуючи», – висловив свою точку зору політолог.

Читайте також:  Гриценко прокоментував свій заочний арешт у Росії

 Гела Васадзе при цьому послався на результати опитування, що проводилося Національним демократичним інститутом США в Грузії серед 3400 респондентів.

 У результаті опитування, лідером передвиборної гонки став кандидат від правлячої партії «Грузинська мрія» Георгій Маргвелашвілі, якому готові віддати голоси 39% населення, на другому місці кандидат від «Єдиного національного руху» – Давид Бакрадзе (18%), а на третьому місці кандидат від «Демократичний рух – Єдина Грузія» – Ніно Бурджанадзе (7 %).

Читайте також:  Смешко не прийме посад ні від Зеленського, ні від Порошенка

 «Чудово розуміє Давид Бакрадзе, що від суми грошей, витрачених на кампанію, абсолютно не залежить, чи переможе він на виборах, чи ні. Для того щоб він переміг у першому ж турі, статися повинно щось екстраординарне. Що стосується другого туру, то він цілком можливий, зважаючи на очікуваний пасивний електорат. Ймовірно, Бакрадзе береже свої сили для другого туру, який має відбутися в грудні», – вважає політолог Гела Васадзе. 

Читайте також:  Парубій і голови фракцій Ради прибули на зустріч із Зеленським

 Нагадаємо, що президентські вибори пройдуть в Грузії 27 жовтня. Всього на пост президента претендує 23 кандидати від різних партій та індивідуальних груп. Чинний президент Саакашвілі, відповідно до Конституці , взяти участі у виборах вже не зможе.

Вибори Президента Грузії (відео): 

За матеріалами: Грузия Онлайн

Читайте також:

Коментувати