УПЛ 12-й тур. «Дніпро» – «Металіст». Матч буде дограний – рішення Прем’єр-ліги

Матч 12-го туру чемпіонату України з футболу між дніпропетровським "Дніпром" та харківським "Металістом" буде дограний, починаючи з другого тайму.

Відповідне рішення прийняла дирекція української футбольної Прем’єр-ліги на своєму засіданні в понеділок, повідомляє офіційний сайт ліги.

Дата і час проведення матчу будуть визначені додатково.

Як повідомлялося, матч "Дніпро"-"Металіст" 6 жовтня було перервано через відсутність освітлення на стадіоні "Дніпро Арена". На початку другого тайму на стадіоні в Дніпропетровську почалися проблеми з освітленням, згасла частина прожекторів. Пізніше освітлення на арені пропало повністю, у зв’язку з чим зустріч була зупинена.

"Металіст" зажадав зарахувати "Дніпру" технічну поразку за порушення норм безпеки і регламенту проведення чемпіонату.

Після першого тайму "Дніпро" вигравав у "Металіста " з рахунком 2:1. В даний час "Металіст" лідирує в турнірній таблиці чемпіонату України з 29 очками, "Дніпро" відстає від нього на три очки. 26 очок і у донецького "Шахтаря", який зіграв на одну гру більше.

Джерело: Інтерфакс-Україна