fbpx
Спорт

КХЛ. ХК «Донбас» виграв у «Югри»

Єдиний представник України у Континентальній хокейній лізі – донецький ХК «Донбас» – у другому матчі своєї домашньої серії домігся перемоги. Хокейний клуб з Донецька обіграв клуб «Югра» з Ханти-Мансійська з рахунком 2:0.

Поєдинок для ХК «Донбас» склався непросто. Перший і другий періоди цього матчу завершилися внічию 0:0, а дві переможні шайби ХК «Донбас» закинув у ворота суперника у заключному, третьому періоді. За українську команду сьогодні відзначилися Уїлсон і Якуценя.

Відзначимо, що в третьому періоді підопічні Андрія Назарова, незважаючи на дві закинуті шайби у ворота «Югри», все-таки змусили своїх уболівальників понервувати. ХК «Донбас» завершував поєдинок у меншості, але хокеїсти донецького клубу не пропустили і зуміли довести матч до свого логічного завершення, тобто, до перемоги.

Крім поєдинку «Донбас» – «Югра» сьогодні в КХЛ були зіграні ще три матчі, результати яких такі:

"Спартак" (Москва) – "Авангард" (Омська обл. ) – 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0 ) – «Спартак» виграв у серії буллітів

"Динамо" (Мінськ) – "Автомобіліст" (Єкатеринбург ) 2:0

"Медвешчак" (Загреб ) – "Барис" (Астана) 3:2.