fbpx
Суспільство

Херсонес буде внесений до спадщини ЮНЕСКО 20 вересня

Сьогодні, 20 вересня, відбудеться урочиста церемонія внесення Національного заповідника "Херсонес Таврійський" в перелік спадщини ЮНЕСКО. Про це УНН повідомили у прес -службі заповідника.

За повідомленням, 20 вересня на території заповідника відбудеться урочисте вручення Сертифікату, що посвідчує новий статус заповідника.

У церемонії візьмуть участь міністр культури України Леонід Новохатько, віце -президент комітету інтерпретації Міжнародної ради з охорони пам’яток та історичних місць Джон Джеймсон, керівник відділу програм допомоги Представництва ЄС в Україні Хосе Роман Леон Лора і інші високопосадовці.

Читайте також:  У Словаччині розсилають газети з питанням: «Чи має Словаччина право на територію Підкарпатської Русі?» (ФОТО)

Також під час церемонії відбудеться спеціальне гасіння поштової марки, присвяченої цій події. Крім того, відбудеться театралізована вистава та святковий феєрверк.

Нагадаємо, 23 червня 2013 року Херсонес Таврійський був внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО під час 37-ї сесії Комітету ЮНЕСКО в Камбоджі.

Читайте також:  Денис Шмигаль провів переговори з Міністром оборони Словаччини Робертом Каліняком

Джерело: УНН

Читайте також: