Політика

Російським Героям Праці встановлять щомісячну доплату

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розпорядився про внесення на розгляд Держдуми РФ законопроекту про соціальну підтримку громадянам, удостоєним звання Герой Праці Російської Федерації і повним кавалерам ордена Трудової Слави.

Таким чином, здійснювати трудові подвиги стане не тільки почесно, але й вигідно. У законопроекті передбачено зміни до вже чинного федерального закону "Про додаткове щомісячне матеріальне забезпечення громадян Російської Федерації за видатні досягнення і особливі заслуги перед Російською Федерацією".

Читайте також:  Москаль очолив виборчий штаб Порошенка

На офіційному сайті уряду повідомляється, що даний документ був розроблений в Мінпраці. За своєю суттю він є виконанням указу російського президента, в якому були встановлені геройські звання для людей, що досягли видатних результатів в державній, громадській та господарської діяльності, а також, які зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток країни.

Читайте також:  Геращенко заявила, що спостерігачів з Кремля на українських виборах не буде

Зміст законопроекту – надати таким людям соціальну підтримку від держави у вигляді додаткового щомісячного матеріального забезпечення.

За матеріалами: rg.ru

Читайте також:

Коментувати