КХЛ. ХК «Донбас» в овертаймі обіграв “Локомотив” (Ярославль)

Успішно розпочав свою першу виїзну серію в КХЛ український ХК «Донбас». Сьогоднішній поєдинок проти «Локомотива» з Ярославля став для «Донбасу» вже п’ятим матчем у черговому розіграші КХЛ і першим, проведеним українським клубом на виїзді. У чотирьох домашніх поєдинках ХК «Донбас » двічі виграв і двічі програв, а тому виїзна перемога, та ще й у першому матчі гостьової серії, безумовно, важлива.

Перший період поєдинку «Локомотив» – «Донбас» завершився нульовою нічиєю, а в другому періоді хокеїсти українського клубу двічі забили у ворота суперника (відзначилися Бартуліс і Піганович), пропустивши у свої лише одну шайбу. У третьому періоді «Локомотив» спробував врятувати поєдинок і, як це часто буває в хокеї, захопившись атакою припустився помилки в обороні, якою скористався «Донбас». Шайбу у ворота «Локомотива» закинув Дадонов, рахунок став 3:1 на користь українського клубу, і здавалося, що перемога вже нікуди не вислизне від ХК «Донбас».

Кінцівка третього періоду вийшла для «Донбасу » дуже нервовою. Відразу кілька вилучень поспіль у складі українського клубу («Локомотив» двічі грав з перевагою), призвели до двох пропущених «Донбасом» шайб, і рахунок став 3:3. Доля переможця мала вирішитися в овертаймі, в якому сильнішим виявився ХК "Донбас".

Нагадаємо, що чотири поєдинки регулярного чемпіонату КХЛ були зіграні ще в суботу, 14 вересня:

"Витязь" (Подольськ) – "Динамо" (Москва ) – 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

" Барис " (Астана) – "Атлант" (Московська область) – 5:4 (2:0 , 2:3 , 1:1)

"Спартак" (Москва) – "Лев" (Прага) – 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

ЦСКА (Москва ) – "Динамо" (Рига ) – 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) ( ЦСКА здобув перемогу в серії буллітів).

Вчора, в неділю, 15 вересня, були зіграні два матчі:

"Югра" (Ханти -Мансійськ ) – "Автомобіліст" (Єкатеринбург ) – 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

"Ак Барс" (Казань) – "Авангард" ( Омська обл.) – 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) .

А сьогодні крім матчу «Локомотив» – «Донбас» були зіграні ще п’ять поєдинків:

Металург "(Магнітогорськ ) – "Металург" (Новокузнецьк) – 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

"Салават Юлаєв" (Уфа) – "Амур" (Хабаровськ) – 3:4 ОТ ( 1:1, 2:1, 0:1, 0:1)

"Нафтохімік" (Нижньокамськ) – "Адмірал" ( Владивосток) – 5:5 (у серії буллітів перемогу здобув «Нафтохімік»)

"Северсталь" (Череповець) – "Динамо" ( Мінськ) – 4:2

СКА (Санкт -Петербург) – " Медвешчак " (Загреб ) – 3:0.

Свій наступний матч у рамках КХЛ ХК «Донбас» зіграє в середу, 18 вересня, проти клубу "Атлант " (Московська область).