КХЛ. ХК «Донбас» – «Лев»: блискучий камбек українського клубу!

В Донецьку завершився матч КХЛ «Донбас» – «Лев». На початку другого періоду ХК «Донбас» програвав з рахунком 0:2. Здавалося, що гості з Чехії зможуть розвинути свою перевагу, але хокеїсти українського клубу зуміли переломити хід поєдинку, і в третьому періоді рахунок став 2:2. Чимось такий розвиток подій нагадав позавчорашній матч «Донбас» – «Слован» з тією лише різницею, що в ролі наздоганяючих були гості з Братислави. Але в підсумку перемогу святкував таки ХК «Донбас» з рахунком 4:2.

Сьогодні ж в ролі наздоганяючих був «Донбас». Хокеїсти українського клубу мали непогані шанси виграти в основний час матчу, оскільки наприкінці третього періоду «Донбас» двічі мав перевагу у двох хокеїстів, граючи в більшості. У підсумку, третій період завершився внічию 2:2, і долю переможця матчу «Донбас» – «Лев» мав вирішити овертайм, в якому сильнішим виявився ХК «Донбас».

З рахунком 3:2 переміг ХК « Донбас», а глядачі, які зібралися на льодовій арені в Донецьку, овацією проводжали хокеїстів українського клубу.

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з результатами всіх матчів чергового ігрового дня в КХЛ:

"Авангард" (Омська область) – "Локомотив" (Ярославль) – 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)

" Барис" (Астана ) – "Северсталь" ( Череповець) – 10:1 (1:0, 6:1, 3:0)

"Автомобіліст " ( Єкатеринбург) – СКА (Санкт – Петербург) – 4:6 (0:1, 1:4, 3:1)

"Югра" (Ханти -Мансійськ ) – "Атлант" (Московська область) – 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

"Спартак" (Москва ) – "Слован" (Братислава ) – 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

"Динамо" (Москва ) – "Нафтохімік" ( Нижньокамськ ) – 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

"Ак Барс" (Казань ) – "Салават Юлаєв" (Уфа) – 4:3 (2:0 , 0:2 , 1:1 , 0:0 , 1:0) ( по буллітам перемогу здобув Ак «Барс»)

"Витязь" (Чехов ) – " Металург" ( Магнітогорськ) – 4:5 (3:2 , 1:1 , 0:2)

"Торпедо" (Нижній Новгород ) – "Трактор" ( Челябінськ) – 3:4 ( 1:3, 0:0, 2:1).