fbpx
Політика

Ющенко: Вперше за роки незалежності України влада і опозиція вибрали спільний шлях

 Екс-президент України Віктор Ющенко не виключає, що нинішній голова держави Віктор Янукович зуміє втілити його євроінтеграційну мрію в реальність і підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

 Вперше за 22 роки незалежності України влада і опозиція продемонстрували, що здатні діяти одностайно заради досягнення спільної мети – інтеграції в Європейський Союз. Про це Віктор Ющенко заявив в ефірі радіо «Свобода». Однак, на думку екс-президента, суть євроінтеграційного питання полягає далеко не в політиках, а в самій нації.

Читайте також:  Угорщина заблокувала 90 мільярдний кредит ЄС для України: названо головну причину блокування

 «Політик – це лялька, яку ведуть мільйони людей. Якщо у цих людей вибір європейський, то я вам гарантую – європейський вибір буде. А якщо ми до сьогоднішнього дня не знаємо, якою мовою говоримо, яка наша пам’ять, хто наші герої, і куди ми йдемо, політики завжди будуть маніпулювати», – вважає Віктор Ющенко.

Читайте також:  Угорська компанія MOL заявила, що отримала українську нафту через нафтопровід «Дружба» після атаки

 Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила кілька законів, необхідних для подальшого підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Читайте також: