fbpx
Спорт

U-16 Євробаскет-2013 в Києві став кращим турніром в історії чемпіонату – Каміл Новак

  Юнацький (U-16) чемпіонат Європи з баскетболу 2013 року в Києві став кращим турніром в історії проведення подібних змагань і пройшов на дуже високому організаційному і спортивному рівні, вважає генеральний секретар ФІБА-Європа Каміл Новак.

"Цей турнір став кращим в історії U-16 чемпіонатів Європи з баскетболу. Місцевий організаційний комітет впровадив багато ноу-хау, які підняли рівень проведення турніру на новий, істотно вищий рівень", – сказав він на прес-конференції в неділю в Києві.

Директор турніру Маркіян Лубківський зазначив, що при організації юнацького баскетбольного чемпіонату, місцевий оргкомітет використав досвід проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Він повідомив, що матчі турніру відвідали майже 23 тис. уболівальників. Щодня трансляція в Інтернеті збирала в різні дні від 10 до 51 тис. переглядів, частка телевізійної трансляції матчів за участю збірної України на "Першому національному" досягала 1,5% (матч Україна-Італія).

Президент федерації баскетболу України Олександр Волков підкреслив, що U16 Євробаскет-2013 став цінним досвідом для України. "Турнір виправдав надії. Українські вболівальники вперше наживо побачили 16 кращих кадетських збірних Європи. Ми вдячні українським уболівальникам за те, що вони активно підтримували нашу збірну на трибунах київського Палацу спорту", – сказав він.

U-16 чемпіонат Європи з баскетболу 2013 серед чоловіків проходить у київському Палаці Спорту з 8 до 18 серпня 2013 року. У ньому беруть участь 16 європейських збірних.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: