fbpx
Спорт

Росія очолила медальний залік ЧС з легкої атлетики

У суботу, 17-го серпня, в передостанній день чемпіонату світу з легкої атлетики, що проходить в Москві, росіяни очолили загальний залік, завоювавши дві золоті і стільки ж бронзових нагород.

Жіноча збірна у складі Юлії Гущиної, Тетяни Фірової, Ксенії Рижової та Антоніни Кривошапко в естафеті 4х400 м показала найкращий результат сезону – 3.20,19. Російські дівчата на 0,22 секунди випередили головних конкуренток із США. Бронза дісталася спортсменкам з Великобританії – 3.22,61.

Світлана Школина стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту, взявши з першої спроби 2,03 м. Срібло виграла американка Бріджетт Баретт (2,00), а бронзу поділили діюча олімпійська чемпіонка Анна Чичерова і іспанка Рут Бейт (за 1,97).

Таким чином, збірна Росії стала лідером загальнокомандного заліку з сімома золотими, трьома срібними і п’ятьма бронзовими медалями. На другому місці американці (6-11-3), третіми йдуть ямайци (4-2-1), четвертими – кенійці (3-4-3), п’ятими – ефіопи (3-3-4), шостими – німці (3-2-1). За загальною кількістю медалей першенствують США (20), потім йде Росія (15), Кенія і Ефіопія (по 10). У неділю, в завершальний день чемпіонату пройдуть ще шість фіналів.

За матеріалами: vesti.ru.