fbpx
Політика

Суд у США відхилив клопотання про перегляд справи Ярошенка

Як заявив Олексій Тарасов, адвокат російського льотчика Костянтина Ярошенка, засудженого в США до 20 років в’язниці, його підопічний не розраховує на справедливість американського суду і сподівається лише на допомогу Росії в питанні переведення на батьківщину.

"Костянтин мало сподівається на справедливість американських судових інстанцій, приймаючи до уваги їх останні рішення. Йому залишається сподіватися тільки на допомогу російського уряду, зокрема, в питанні, щодо його переведення в Росію за конвенцією про передачу засуджених осіб", – повідомив адвокат.

Читайте також:  Данілов заявив про проблеми з виконанням державного оборонного замовлення

У середу Апеляційний суд у Нью-Йорку відхилив клопотання про перегляд апеляційного рішення в справі Ярошенка. Апеляція була подана захистом Ярошенка ще в листопаді 2012 року. За словами Тарасова, у Ярошенка є 90 днів для того, щоб звернутися до Верховного суду США з проханням розглянути справу, але ймовірність того, що ця петиція буде розглянута, мінімальна.

Читайте також:  В ООН підтримали проект посиленої резолюції України з прав людини в Криму

Нещодавно глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія буде домагатися видачі Ярошенка за Конвенцією Ради Європи 1983 року про передачу ув’язнених для відбування покарання на батьківщині.

Суд у США відхилив клопотання про перегляд справи Ярошенко (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru.

Читайте також: