fbpx
Новини світу

У Нідерландах помер принц Фрізо

У понеділок стало відомо, що Фрізо – другий син королеви Беатрікс, яка зреклася престолу в квітні 2013 року, помер, так і не оговтавшись після трагедії, що трапилася на гірськолижному курорті в Австрії взимку минулого року.

Король Нідерландів Віллем-Александер і його дружина Максима Соррегьета, що відпочивали в Греції, вже проінформовані про те, що трапилося, перервали свою відпустку і вирушили до Гааги. У канцелярії королівського палацу не дали роз’яснень, де і коли буде похований Фрізо. Там лише поширили медичний висновок про смерть принца, в якому говориться, що той помер через ускладнення, що виникли після пошкодження головного мозку внаслідок отриманої травми.

Читайте також:  ТОП-5 нерозгаданих таємниць світу

Нагадаємо, торік на відпочинку в австрійському місті Леха (земля Форарльберг), катаючись по схилах, принц Фрізо потрапив під лавину і пробув під сніговим завалом близько 15 хвилин, поки не прибула рятувальна служба. Він був поміщений в університетську клініку австрійського Інсбрука, де він впав у кому.

Читайте також:  ТОП-5 нерозгаданих таємниць світу

Принц помер в королівській резиденції Хейс-тен-Бос в Гаазі. Йому було 44 роки, у 2004 році він одружився без схвалення шлюбу з боку уряду Нідерландів, за що і був відлучений від королівського дому, втративши право на успадкування престолу.

У Нідерландах помер принц Фрізо (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru.

Читайте також: