fbpx
Спорт

Усейн Болт виграв забіг на сто метрів на ЧС з легкої атлетики

Ямаєць Усейн Болт напередодні здобув перемогу в бігу на сто метрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики з результатом 9,77 секунди. Срібна медаль у американця Джатіна Гетліна, що пробіг сто метрів за 9,85 секунди. Третє місце зайняв співвітчизник Болта Неста Картер з результатом 9,95.

Нагадаємо, що ямайський спринтер Усейн Болт є шестиразовим олімпійським чемпіоном і шестиразовим чемпіоном світу. На чемпіонаті світу в Берліні в 2009 році він встановив світовий рекорд в бігу на сто і двісті метрів – 9,58 і 19,19 секунди відповідно.

Фахівці чекали, що Болт і в Москві порадує глядачів новим рекордом, проте, під час змагань на Москву обрушилася сильна гроза.

Незважаючи на стихію, спринтер Усейн Болт, якого з легкої руки журналістів називають Людиною-блискавкою, зумів завоювати золоту медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в столичних "Лужниках", однак поставити новий рекорд прославленому бігунові не вдалося.

Чемпіонат світу з легкої атлетики проходить з 10 до 18 серпня на стадіоні «Лужники» в Москві.