fbpx
Право

Вирок Сергію Помазуну оголосять 22 серпня

У Бєлгородському суді стало відомо, що вирок Сергію Помазуну, який розстріляв у Бєлгороді шестеро людей, винесуть і оприлюднять 22 серпня 2013 року, перед цим підсудному нададуть останнє слово.

У понеділок у суді пройшли дебати сторін, у ході яких сторона обвинувачення зажадала для Помазуна довічного позбавлення волі, при цьому, попросивши врахувати, що раніше він вже був судимий.

Читайте також:  Геращенко пропонує винести на референдум питання про легалізацію зброї в Україні

Тим часом, захист підсудного продовжує наполягати на психічному захворюванні свого підзахисного і просити пом’якшити покарання до 25 років позбавлення волі. Для чого потрібне проведення повторної експертизи. Потерпілі і прокурор, навпаки, впевнені, що зловмисник цілком осудний.

Нагадаємо, 31-річний Сергій Помазун за образи і погрози присутнім, зокрема судді, був видалений із залу суду 6 серпня. Його судять за те, що в квітні 2013 року він відкрив вогонь у  магазині "Охота" в центрі Бєлгорода, застреливши там трьох людей. Після цього він вийшов на вулицю і розстріляв ще трьох випадкових перехожих, серед них і двох школярок. Наступного дня його вдалося затримати, при цьому він поранив ножем співробітника поліції.

Читайте також:  Апеляційний суд Києва скасував заочний арешт Януковича

Вирок Сергію Помазуну оголосять 22 серпня (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru

Читайте також: