«Манчестер Юнайтед» – володар Суперкубка Англії

«Манчестер Юнайтед» став володарем Суперкубка Англії, здобувши перемогу над ФК «Віган» з рахунком 2:0.

Манкуніанці впевнено пішли в атаку з перших хвилин матчу. Вже на шостій хвилині гри голландський форвард Робін ван Персі відкрив рахунок, головою відправивши м’яч у дальній кут воріт «Вігана», які захищав Скотт Карсон. Суперники нічого не могли протиставити шаленому натиску «МЮ», і на 59-й хвилині Робін ван Персі ударом з розвороту оформив дубль, причому м’яч влетів у ворота Карсона рикошетом від ноги захисника.

Дубль нападника не тільки звів «Манчестер Юнайтед» на п’єдестал пошани, але і дозволив новому наставнику манкуніанців Девіду Мойесу, який приєднався до команди тільки навесні поточного року, стати володарем важливого трофея в першому ж офіційному матчі. Нагадаємо, раніше Мойес тренував «Евертон» (Ліверпуль).

За Суперкубок Англії традиційно борються чинний чемпіон країни і володар Кубка Англії. У поточному сезоні «Манчестер Юнайтед» достроково став чемпіоном, а «Віган» завоював Кубок Англії. До слова, за попередній трофей «Віган» боровся також з «Манчестер Юнайтед».