3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів 2013/2013. «Металіст» – «ПАОК». Харків’яни проходять далі. Відео голів

Харківський "Металіст" вийшов у раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2013-2014 років.

У середу підопічні Мирона Маркевича зіграли на своєму полі внічию 1:1 з грецьким ПАОКом у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду турніру. На 72-й хвилині рахунок у матчі відкрив аргентинський нападник "Металіста" Бланко, а через десять хвилин чеський форвард гостей Томаш Нецид зрівняв результат.

Перший матч тиждень тому "Металіст" виграв у Салоніках з рахунком 2:0. Таким чином, харків’яни виявилися сильнішими за суперника за сумою двох матчів.

Як повідомлялося, 2 серпня Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) прийняв рішення позбавити ФК "Металіст" бронзових нагород сезону 2007/2008 років за підсумками розгляду справи про договірний матч "Металіст" – "Карпати". Разом з тим, з "Металіста" і "Карпат" не зніматимуть по 9 очок у сезоні 2011/2012, отже турнірна таблиця того чемпіонату залишається без змін.

6 серпня УЄФА порушив дисциплінарну справу щодо "Металіста", яка буде розглянута 13 серпня в штаб-квартирі європейського футболу в Ньоні.

3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів 2013/2013. «Металіст» – «ПАОК». Голи (відео):

Джерело: Інтерфакс-Україна