fbpx
Політика

Кілька тисяч людей зібралися в Римі на знак підтримки Сільвіо Берлусконі

 Напередодні, в недільний вечір кілька тисяч людей зібралися в центрі Риму перед резиденцією екс-прем’єра Італії Сільвіо Берлусконі – палацом Граціолі. Захід був організований його прихильниками на знак солідарності з колишнім прем’єром.

 Серед присутніх були майже всі парламентарії партії Берлусконі "Народ свободи" /НС/, не з’явились тільки ті члени НС, які входять до складу коаліційного уряду Енріко Летте, їх стриманість пояснили бажанням не загострювати і без того напружену ситуацію в політиці. Організатори повідомили, що люди на автобусах з’їжджалися з різних регіонів Італії.

Читайте також:  МЗС України звернувся до BMW через «російській» Крим на навігаційних картах

 Відкрив захід сам Берлусконі, який заявив, що італійський парламент повинен продовжувати працювати, щоб схвалити намічений урядом план реформ.

 "Я не винен. У 2002-2003 роках я був главою уряду і жодного разу не подзвонив в "Медіасет", інакше мене відразу ж звинуватили в порушенні балансу інтересів влади", – сказав Берлусконі присутнім і заявив, що отримав несправедливий вирок за приховування 7,3 млн євро, тоді як в той же період "Медіасет" виплатив  податків 577 млн ​​євро, а ще понад 10 млн – як штраф і в рахунок судових витрат.

Читайте також:  Голову КСУ Тупицького підозрюють у державній зраді

 На завершення Берлусконі пообіцяв своїм прихильникам: "Я залишаюся тут, я вам обіцяю, що не здамся".

Кілька тисяч людей зібралися в Римі на знак підтримки Сільвіо Берлусконі (відео):

За матеріалами: vesti.ru. Відео: rutv.ru.

Читайте також: