Ліга чемпіонів 2018/2019: «Шахтар» зберіг шанси на плей-офф турніру

В рамках п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів 2018/2019 років донецький «Шахтар» їздив в гості до німецького «Гоффенгайма». Підсумковий рахунок зустрічі «Гоффенгайм» – «Шахтар» – 2:3.

Підопічні Паулу Фонсеки змогли здобути таку потрібну перемогу, зберігши шанси на плей-офф турніру. Досить швидко «Шахтар» зміг вийти вперед – на 14-й хвилині відзначився Ісмаїлі. Вже через хвилину Тайсон подвоїв перевагу свого клубу. Правда, на 17-й хвилині Андрій Крамаріч скоротив рахунок. Зусиллями Стівена Цубера на 40-й хвилині німці і зовсім звели все до нічиєї. Перемогу українцям приніс гол все того ж Тайсона на 90+2 хвилині. Відзначимо, що з 60-ї хвилини «Гоффенгайм» грав у меншості – Адам Салаї заробив другу жовту картку.

ЧИТАЙТЕ:  «Шахтар» знову крупно поступається «Манчестер Сіті» в рамках Ліги чемпіонів 2018/2019

«Шахтар» має в своєму активі 5 очок, посідаючи третє місце в групі. В останньому турі він зустрінеться з «Ліоном», який необхідно перемагати.

ЧИТАЙТЕ: Ліга Європи 2018/2019: «Ворскла» мінімально програла «Карабаху», «Динамо» розгромило «Ренн»

«Гоффенгайм» – «Шахтар» – 2:3

Голи: Крамаріч, 17, Цубер, 40 – Ісмаїлі 14, Тайсон 15, 90 + 3.

«Гоффенгайм»: Бауманн – Кадержабек, Ермін Бичакчич, Фогт, Нордтвейт (Гріллітч, 84), Шульц (Гриф, 85) – Цубер (Нельсон, 77), Салаї, Демірбай, Крамаріч – Бельфоділ

«Шахтар»: Пятов – Данченко (Будко, 90+4), Матвієнко, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі – Майкон, Степаненко (Патрік, 77), Коваленко (Дентіньо, 85), Тайсон – Мораес